Baby leaf, rucola en waterkers

Foodlife presenteert SDS7000+

Foodlife presenteerde onlangs de SDS7000+(Suction Dry System) met UV-integratie voor de ontsmetting van producten en verbetering van de houdbaarheid.



Het afzuiging- en drogingssysteem van de SDS7000+ is ontworpen, getest en goedgekeurd voor de verwerking van baby leaf, rucola en waterkers. De machine verwerkt meer dan 500 kg per uur met 1-3% AW.



Enkele belangrijke kenmerken van de Foodlife SDS700+ zijn de integratie van UV en het functionele rvs-platform (SMART). Dit hygiënisch verantwoord en ergonomische design is ontworpen en gefabriceerd in Nederland.

Bezoek www.foodlife.nl voor meer informatie.

Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.