U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN
Paul van Groningen (Hudepa) blikt vooruit op Spaans zomerfruitseizoen

"In zowel Murcia als Lleida hangen de bomen vol met mooi fruit"

Tholen - "De watermeloenen vanuit Spanje zijn al weer goed vertegenwoordigd op de markten. De kwaliteit is goed, de beschikbaarheid is goed en ook de prijzen zijn op een heel correct niveau. De vraag komt langzaam ook op gang", vertelt Paul van Groningen (Hudepa), die als commercieel agent actief is in Spanje.

© Hudepa

© Hudepa"Wat betreft steenfruit is er al een en ander vanuit Murcia beschikbaar. Komende week wordt er wat meer verwacht en ook worden volgende week de eerste abrikozen uit Noord-Spanje / Lleida verwacht. Vanaf zo eind mei worden dan ook de perziken, nectarines en paraguayos verwacht vanuit Lleida."

"In zowel Murcia als Lleida hangen de bomen vol met mooi fruit. De kwaliteit is goed en qua kalibers hangt er het hele pakketje. Het is nu echt afhankelijk van het weer de komende dagen/week. Als de weergoden ons gunstig gezind blijven, dan komt er een mooi seizoen aan, mooie volumes fruit van een hele mooie kwaliteit."

"Kersen verwachten we eind volgende week vanuit Aragon en wat later vanuit regio Lleida. Ook daar hangt het er nu allemaal mooi bij en zolang we daar geen heftige regen of hagel krijgen, dan krijgen we daar ook een leuke oogst van. Hopelijk blijft het zo en blijft het weer in Noord-Europa ook lekker, zodat de mensen een lekker lentegevoel krijgen en graag wat fruit eten!"

© Hudepa

© Hudepa

Voor meer informatie:
Paul van Groningen
Hudepa
Tel.: +34 611 537 616
[email protected]
www.hudepa.com

Gerelateerde artikelen → Zie meer