U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Egyptische AGF-export overschrijdt 4,7 mln ton in eerste 9 maanden van 2022

De export van Egyptische aardappelen, groenten en fruit heeft van 1 januari tot 14 september 2022 de 4,7 miljoen ton overschreden. De gegevens werden verzameld in een rapport van de Centrale Administratie voor Landbouwkontrole, dat aan minister van Landbouw El-Sayed El-Quseir werd overhandigd, aldus het ministerie van Landbouw.

De gewassen die in die periode de lijst van tuinbouwexporten aanvoerden waren citrus, aardappelen, uien, druiven, tomaten, zoete aardappelen, aardbeien, groene bonen, guave, knoflook, mango, watermeloen en granaatappels. Citrus werd het meest uitgevoerd met  1,63 mln ton, gevolgd door aardappelen met 843.632 ton en uien met 312.415 ton.

In dezelfde periode vorig jaar bedroeg de AGF-export ongeveer 4,8 mln ton, waarbij citrus, aardappelen en uien eveneens de lijst aanvoerden, aldus het ministerie.

Bron: english.ahram.org.eg
Foto: Dreamstime.com

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer