Overzicht Nederlandse en Belgische standhouders op Fruit Logistica

Van woensdag 6 t/m 8 februari is het zover: De Fruit Logistica in Berlijn. Ook de Nederlandse en Belgische standhouders zijn dit jaar weer goed vertegenwoordigd. Onderstaand een handige lijst van de Nederlandse en Belgische standhouders om uit te printen. Wij komen jullie weer allemaal op de foto zetten. Kom gerust even langs in onze stand (Hal 3.2 - B02) voor een kopje koffie of een beursmagazine van Primeur. Tot ziens!

Bedrijf Hal Stand
Deniz Fruit B.V. Hall 1.1 C-06
Limgroup B.V. Hall 1.2 A-01
Jiffy Products International BV Hall 1.2 A-02
MeMon B.V. Hall 1.2 A-03
Novisem BV Hall 1.2 A-04
Future Crops Cooperatief U.A. Hall 1.2 A-06
Nature's Pride BV Hall 1.2 A-06
Gaia Herbs Hall 1.2 A-07
Mitrofresh B.V. Hall 1.2 A-08
MEDIANE Flexible Packaging Solutions B.V Hall 1.2 A-09
The Recruiting Specialist Hall 1.2 A-11
De Ruiter - Seminis Hall 1.2 A-14
Hagranop B.V. Hall 1.2 A-17
Roveg Fruit B.V. Hall 1.2 A-18
VDH Products BV Hall 1.2 B-03
Freeland B.V. Hall 1.2 B-04
Gakon Horticultural Projects BV Hall 1.2 B-05
ZON fruit & vegetables BV Hall 1.2 B-06
Van Vugt Kruiden B.V. Hall 1.2 B-07
Kamps Sperziebonen BV Hall 1.2 B-08
Desch Plantpak B.V. - Vegobel - OU Hatec Hall 1.2 B-14
BEJO Hall 1.2 B-15
FERM O FEED Hall 1.2 B-17
Certhon Build B.V. Hall 1.2 B-19
E. van den Berg & Zn Hall 1.2 B-20
The Greenery B.V. Hall 1.2 B-20
Hagé International B.V. Hall 1.2 B-20
Hoogsteder Groenten en Fruit B.V. Hall 1.2 B-20
Naturelle Hall 1.2 B-20
JH Wagenaar BV Hall 1.2 B-20
Baskin b.v. Hall 1.2 C-01
Coöperatie DOOR U.A. Hall 1.2 C-03
TEBOZA B.V. Hall 1.2 C-04a
Driscoll's of Europe BV Hall 1.2 C-05
Frankort & Koning B.V. Hall 1.2 C-06
Fruitpartner B.V. Hall 1.2 C-06
Enza Zaden Hall 1.2 C-07
Fruity Line B.V. Hall 1.2 C-08
Fruity Pack B.V. Hall 1.2 C-09
Takii Europe B.V. Hall 1.2 C-12
BUD HOLLAND B.V. Hall 1.2 C-13
East4Fresh BV / ColorFood BV Hall 1.2 C-13
Rijk Zwaan Nederland B.V. Hall 1.2 D-04
Looye Kwekers Holding B.V. Hall 1.2 D-05
Fruitmasters Veiling B.V. Hall 1.2 D-06
Cool Control BV Hall 1.2 D-07
Komeco b.v. Hall 1.2 D-08
Beekenkamp Verpakkingen B.V. Hall 1.2 D-09
Beekenkamp Plants BV Hall 1.2 D-09
Koppert B.V. Hall 1.2 D-10
AGRICO B.V. Hall 1.2 D-11
INTERKO Hall 1.2 D-12
KUBO GREENHOUSE PROJECTS  BV Hall 1.2 D-13
Peter Dekker Installaties BV Hall 1.2 D-13
Verkade Climate Hall 1.2 D-13
HZPC Holland B.V. Hall 1.2 D-15
Syngenta Seeds B.V. Hall 1.2 D-16
CPS Case Packing Systems B.V. Hall 3.1 A-06
AWETA G&P B.V. Hall 3.1 A-09
Bandall International Hall 3.1 B-01
MAX. AARTS B.V. Hall 3.1 B-01
BrimaPack BV Hall 3.1 B-03
VegHands by PackTTI Hall 3.1 B-03
Weber Cooling Hall 3.1 B-03
GKS Packaging bv. Hall 3.1 B-05
Kronen/Synergy Systems Hall 3.1 B-05
ZTI smart machines Hall 3.1 B-05
KOAT BV Hall 3.1 C-04
Marcelissen b.v. Hall 3.1 C-06
Tramper Technology bv Hall 3.1 D-01
FTNON Almelo B.V.
A business unit of JBT Corporation
Hall 3.1 D-03
Eillert B.V. Hall 3.1 D-05
Finis Foodprocessing Equipment B.V. Hall 3.1 D-05
Sormac BV Hall 3.1 D-10
Looije Agro Technics B.V. Hall 3.2 A-01
Celtic Cooling Hall 3.2 A-03
BVB Substrates BV Hall 3.2 A-04
Berkvens Greenhouse Mobility B.V. Hall 3.2 A-05
MJ-Tech Fogsystems Hall 3.2 A-06
Eosta B.V. Hall 3.2 A-07
Hoogendoorn Growth Management Hall 3.2 A-08
Kompany B.V. Hall 3.2 A-09
Mulder Onions B.V. Hall 3.2 A-10
Zoutewelle Import - Export B.V Hall 3.2 A-11
Bato Plastics B.V. Hall 3.2 A-12
Verstegen Spices & Sauces Hall 3.2 A-13
Mardenkro B.V. Hall 3.2 A-14
Intracare B.V Hall 3.2 A-15
Horticoop Technical Services Hall 3.2 A-16
Fruvo B.V. Hall 3.2 A-17
Xenia Europa Hall 3.2 A-17
Signify Horticulture Led Solutions Hall 3.2 A-18
Buitendijk & Slaman B.V. Hall 3.2 A-19
Dalsem Complete Greenhouse Projects Hall 3.2 A-20
Van Amerongen CA Technology B.V. Hall 3.2 A-21
Schaap Holland B.V. Hall 3.2 A-22
Holland Gaas bv Hall 3.2 A-23
Agrolux Nederland B.V. Hall 3.2 A-24
Ludvig Svensson B.V. Hall 3.2 A-25
Agro Centre Holland B.V. Hall 3.2 A-26
Rotterdam Food Cluster Hall 3.2 A-27
FRIS-CO Fruit & Vegetables B.V. Hall 3.2 B-01
AGF Primeur BV Hall 3.2 B-02
FreshPlaza BV Hall 3.2 B-02
BG Door International B.V. Hall 3.2 B-03
Milestone FRESH BV Hall 3.2 B-04
Flevotrade Dronten B.V. Hall 3.2 B-05
Nedato B.V. - World Class Potatoes Hall 3.2 B-06
OTC Organics B.V. Hall 3.2 B-07
Hermans Suikermais B.V. Hall 3.2 B-08
Marbo - M.B. Nieuwenhuijse b.v. Hall 3.2 B-09
ABB Growers B.V. Hall 3.2 B-10
G. Kramer & Zonen B.V. Sauerkraut Factorie Hall 3.2 B-11
Handelsmaatschappij Jan Oskam B.V. Hall 3.2 B-12
Koppert Cress BV Hall 3.2 B-13
Berrybrothers BV Hall 3.2 B-14
RedStar Hall 3.2 B-15
Adafresh B.V. Hall 3.2 B-16
Banken Champignons B.V. Hall 3.2 B-17
Quik's Quality Potatoes Hall 3.2 B-18
Groen Agro Control Hall 3.2 B-19
Four Seasons Fruit Supply BV Hall 3.2 B-20
Marni Fruit B.V. Hall 3.2 B-20
DailyFresh Logistics CV Hall 3.2 B-21
Cape Five NL B.V. Hall 3.2 B-22
Wiskerke Onions B.V. Hall 3.2 B-23
Koelcentrum Gorinchem Hall 3.2 B-24
TripleF Fruit B.V. Hall 3.2 B-24
HDG Survey Group B.V. Hall 3.2 B-24a
OTFLOW B.V. Hall 3.2 B-24a
Jaguar, the fresh company B.V. Hall 3.2 B-25
BerryWorld Group Hall 3.2 B-26
LBP Rotterdam B.V. Hall 3.2 B-27
Best Fresh Group Hall 3.2 B-28
Bio World BV Hall 3.2 B-28
Eminent Food & Seeds B.V. Hall 3.2 B-28
Fruit World Breda B.V. Hall 3.2 B-28
FV SeleQt B.V. Hall 3.2 B-28
Sous Fresh B.V. Hall 3.2 B-28
Valstar Holland B.V. Hall 3.2 B-28
Yex Hall 3.2 B-28
Beekers Berries Hall 3.2 B-29
JONIKA BV Hall 3.2 B-30
Van der Lans International B.V. Hall 3.2 B-30
De Jong Verpakking Hall 3.2 C-01
Oerlemans Plastics B.V. Hall 3.2 C-02
Perfon B.V. Hall 3.2 C-02
Priva Horticulture B.V. Hall 3.2 C-03
Prins Group Hall 3.2 C-04
Stolze Agro Int'l B.V. Hall 3.2 C-04
COMBILO B. V. Hall 3.2 C-05
Haluco B.V. Hall 3.2 C-05
Levarht B.V. Hall 3.2 C-05
Van Nature B.V. Hall 3.2 C-05
Scherpenhuizen BV Hall 3.2 C-05
Codema Systems Group Hall 3.2 C-06
De Groot Global Logistics B.V. Hall 3.2 C-07
de Groot van dommele B.V. Hall 3.2 C-07
De Groot Bananas B.V. Hall 3.2 C-07
De Groot International B.V. Hall 3.2 C-07
Wilko Fruit B.V. Hall 3.2 C-08
Hillfresh International B.V. Hall 3.2 C-09
Verhoeckx Paddenstoelen B.V. Hall 3.2 C-10
VerDi Import B.V. Hall 3.2 C-11
Vitaal Europe Hall 3.2 C-12
Wolter Koops Logistics B.V. Hall 3.2 C-13
Best of Four (grower association) Hall 3.2 C-14
Fresh Mushroom Europe bv Hall 3.2 C-15
Heembouw Roelofarendsveen BV Hall 3.2 C-16
GroentenFruit Huis Fresh Produce Centre Hall 3.2 C-17
Stichting Holland Fresh Group Hall 3.2 C-17
Dutch Carrot Group B.V. Hall 3.2 C-18
TOP Onions B.V. Hall 3.2 C-19
Global Green Team B.V. Hall 3.2 C-20
Rainbow International B.V. Hall 3.2 C-20
Terra Natura International B.V. Hall 3.2 C-20
WAGENINGEN University and Research Hall 3.2 C-21
A.L.Hoogesteger Fresh Specialist BV Hall 3.2 C-22
vanRijsingen carrotconcepts BV Hall 3.2 C-23
Greenco Hall 3.2 C-24
Europe Retail Packing b.v. Hall 3.2 C-25
Oreon Hall 3.2 C-26
Waterman Onions B.V. Hall 3.2 C-27
Hortilux Schréder b.v. Hall 3.2 D-01
Euroma Hall 3.2 D-02
VB Hall 3.2 D-03
Delphy B.V. Hall 3.2 D-04
Ridder Group Hall 3.2 D-05
Saint-Gobain Cultilene Hall 3.2 D-07
AgroFair Benelux B.V. Hall 3.2 D-08
Cool Fresh International B.V. Hall 3.2 D-09
Kraaijeveld Groente & Fruit B.V. Hall 3.2 D-10
Urfruit Hall 3.2 D-11
STC International B.V. Hall 3.2 D-12
Berg Hortimotive Hall 3.2 D-13
HortiKey Hall 3.2 D-13
LetsGrow.com Hall 3.2 D-13
WJT International / Afrigola Hall 3.2 D-14
CARGOBOSS / VAN DAALEN TRANSPORT Hall 3.2 D-15
Van der Hoeven Horticultural Projects BV Hall 3.2 D-16
Argos Packaging & Protection Hall 3.2 D-17
Gavita International BV Hall 3.2 D-18
Liquidseal Fruits BV Hall 3.2 D-19
GreenTech Amsterdam Hall 3.2 D-20
Mooij Vegetables Hall 3.2 D-21
Van der Knaap Group - Forteco Hall 3.2 D-22
Van Dijk Heating B.V. Hall 3.2 D-23
Bio-Center ZANN Hall 3.2 D-24
Bom Greenhouses B.V. Hall 3.2 D-25
ABC Westland Beheer C.V. Hall 3.2 D-26
Municipality of Westland Hall 3.2 D-26
Royal FloraHolland Hall 3.2 D-26
Westland Business Parks
(Royal Flora Holland, ABC Westland, Honderdland, World Horti Center)
Hall 3.2 D-26
Fall Creek Driesvenplant Hall 3.2 D-27
Axia Vegetable Seeds B.V. Hall 3.2 D-28
PERFECT - Van Wamel B.V. Hall 4.1 A-11
Metazet FormFlex Hall 4.1 B-12
TAKS Handling Systems BV Hall 4.1 B-17
PerfoTec B.V. Hall 4.1 B-18
Berg Hortimotive Hall 4.1 C-01
Steenks Service BV Hall 4.1 C-01
Burg Machinefabriek B.V. Hall 4.1 C-09
Koppert Machines & Zonen B.V. Hall 4.1 C-10
Viscon Fresh Produce B.V. Hall 4.1 C-11
GREEFA Hall 4.1 C-14
Ingenieursbureau Schneider B.V. Hall 4.1 C-17
Dutch Food Technology BV Hall 4.1 D-02
Kloppenburg Machinebouw Hall 4.1 D-03
PIM-Machinery B.V. Packaging International Machinery Hall 4.1 D-03
VAM Watertech B.V. Hall 4.1 D-04
Manter International b.v. Hall 4.1 D-05
Sarco Packaging & Equipment Hall 4.1 D-05
Herbert Solutions BV Hall 4.1 D-06
GEERLOFS REFRIGERATION b.v. Hall 4.1 D-09
LRE Weegtechniek BV Hall 4.1 D-11
Kiremko B.V. Hall 5.1 A-13
Tolsma-Grisnich Hall 5.1 A-13
Mooij Agro B.V. Hall 5.1 B-17
Fyffes B.V. Hall 5.2 A-04
Total Produce B.V. Hall 5.2 A-06
KÖLLA Overseas B.V. Hall 5.2 B-01
Carl Gottmann's Handelmaatschappij B.V. Hall 5.2 B-05
NNZ the packaging network Benelux Hall 5.2 C-02
NNZ Group Hall 5.2 C-02
Euro-West Hall 5.2 D-02
Westfalia Marketing BV Hall 5.2 D-02
Ellips b.v. Hall 6.1 A-02
Allround Vegetable Processing  B.V. Hall 6.1 A-06
Verbruggen Palletizing Solutions Hall 6.1 A-10
Bijlsma Hercules BV Hall 6.1 B-12
Tummers Food Processing Solutions Hall 6.1 B-13
Volta Belting Europe B.V. Hall 6.1 B-15
LCL The Netherlands BV Hall 6.2 B-02
Sensitech EMEA B.V. Hall 6.2 C-01
TFC HOLLAND B.V. Hall 6.2 C-17
Technische Handelmaatschappij J. De Wild B.V. Hall 7.1c A-06
Roelofs Baumschule
Roelofs Tree Nursery
Roelofs Boomkwekerij
Hall 7.1c A-07
QCAP - Radboud University Hall 7.1c A-11
STOREX B.V. Hall 7.1c A-11
Dertec B.V. Hall 7.1c B-07
Steketee B.V. Hall 7.1c B-12
Bio Freshi Produce Hall 7.2b B-01
JANSEN-DONGEN B.V. Hall 7.2b B-01
Smit's Uien BV Hall 7.2b B-02
Dry Hydroponics BV Hall 8.1 A-05
Poly-Hort BV Hall 8.1 A-09
Meteor Systems B.V. Hall 8.1 A-14
Luiten Greenhouses BV Hall 8.1 A-19
Saarlucon B.V. Hall 8.1 A-19
Sudlac Hall 8.1 A-23
Horconex B.V. Hall 8.1 A-30
Light4Food B.V. Hall 8.1 B-03
Bosman Van Zaal Hall 8.1 B-04
Vostermans Ventilation B.V. Hall 8.1 B-06
Elpress B.V. Hall 8.1 B-19
EMS B.V.. (ENVIRONMENTAL MONITORING SYSTEMS) Hall 8.1 B-23
Decco Worldwide Post - Harvest Holdings BV Hall 8.2 B-17
Omnivent Techniek BV Hall 9 B-02
Pooling Partners Hall 9 B-04
D.T. DIJKSTRA BV Hall 9 B-06
Contronics Engineering B.V. Hall 9 B-07
Broekema Conveyor Belts Hall 9 C-03
Sweere Food Processing Equipment B.V. Hall 9 C-04
Trintech - Luuktech Hall 9 C-11
Het Packhuys BV Hall 9 C-13
Jegerings.com Hall 9 C-18
Flier Systems B.V. Hall 9 C-21
Martin Stolze b.v. Hall 9 D-01
VHM Machinery BV Hall 9 D-02
Besseling Group B.V. Hall 9 D-06
FoodInsights Hall 9 D-11/12
Gearbox Innovations BV Hall 9 D-11/12
PATS Indoor Drone Solutions Hall 9 D-11/12
SOLHO BV Hall 9 D-11/12
Sorma Benelux BV Freshpack handling systems Hall 9 D-13
JASA Packaging Solutions Hall 9 D-14
Dutch Weighing Company B.V. Hall 9 D-17
Solentum B.V. Hall 9 D-26
Beltech Hall 9 E-01
Christiaens Agro Systems B.V Hall 9 E-01
Cyklop Nederland B.V. Hall 9 E-03
Symach BV Hall 9 E-05
ARCO Solutions B.V. Hall 9 F-04
De Koningh Coding & Labeling BV Hall 9 F-04
Salco B.V. Hall 9 F-13
Centre for the Promotion of Imports from developing countries (CBI) Ministry of Foreign Affairs Hall 10.1 A-10
Davis Europe B.V. Hall 11.1 A-03
Firma De Jong Fruit Leerbroek v.o.f. Hall 11.1 A-03
Landjuweel BV Hall 11.1 A-07
ICL Specialty Fertilizers B.V. Hall 11.1 A-10
Etiketten Drukkerij Noord Nederland B.V. Hall 11.1 A-21
VanDerEng B.V. Hall 11.1 A-21
Iribov B.V. Hall 11.1 A-22
Schrijnwerkers Plants b.v. Hall 11.1 A-26
Fresh Forward Marketing B.V. Hall 11.1 B-02
Advanced Berry Breeding Hall 11.1 B-08
ErfGoed Hall 11.1 B-10
Fleuren Fruittree Nurseries Hall 11.1 B-12
Holland Fruit and Berry Projects Hall 11.1 B-12
Plantenkwekerij de Kemp Hall 11.1 B-12
Holland Rosetta Hall 11.1 B-12
Van Kempen Cooling Technology Hall 11.1 B-12
vanKempen Refrigeration Hall 11.1 B-12
VGB watertechniek Hall 11.1 B-12
Vissers Aardbeiplanten BV Hall 11.1 B-13
Gebr. Seuren Rozenkwekerijen B.V. Hall 11.1 B-16
Control Union Certifications B.V. Hall 11.1 B-16a
BASF Vegetable Seeds Hall 11.1 B-22
Westlandse Planten Kwekerij  B.V. Hall 11.1 B-26
4 FRUIT Company BV Hall 18 B-01
Van Oers United Hall 21 C-02
Van der Windt Verpakking BV Hall 23 C-03
AirFrance KLM Martinair Cargo Hall 23 D-10
Partners Network B.V. Hall 23 E-04
IPHandlers Hall 23 F-02
Fairtrasa Holland B.V.
Organic & Fairtrade Fruit
Hall 25 A-07
Royalhalo B.V.
MX US NL HK
Hall 25 B-11
Polder Export Hall 25 C-01
Torres Tropical / Jan Stap BV Hall 25 C-01
Cool Port Packing Rotterdam Hall 25 C-02
Kloosterboer B.V. Hall 25 C-02
Varekamp Coldstores B.V. Hall 25 C-02
Dacomex Hall 25 C-08
MSP Onions Hall 25 C-08
North Sea Port Hall 25 C-08
360 Quality Association Hall 25 C-17
Zoomweg Zeeland Coldstore b.v. Hall 25 C-17
EXSA Europe B.V. Hall 26 C-17
EMBASSY OF MALAYSIA Hall 26 C-22
FarmForte Europe B.V. Hall 26 D-07
Timerfruit B.V. Hall B, CityCube B-10
Limax B.V. Hall B, CityCube E-17

 

Belgische standhouders:

Bedrijf Hal Stand
DCM De Ceuster Meststoffen NV Hall 1.2 B-10
Vegobel BVBA Hall 1.2 B-14
Limburgse Tuinbouw Veiling cvba,
Elsanta and
Impex Heemskerk BV
Hall 1.2 C-04
FAM n.v. Hall 3.1 A-08
Stumabo International NV Hall 3.1 A-08
Funghi Funghi Int. gourmet mushroom traders Hall 3.2 A-02
Fresh Mushroom Europe NV Hall 3.2 C-15
Onions Roussel Hall 3.2 C-27
WJT International  BVBA Hall 3.2 D-14
Greenyard Fresh N.V. Hall 5.2 A-03
Capespan Continent  NV Hall 5.2 A-05
Key Technology Hall 6.1 A-15
Dewulf NV Hall 6.1 B-04
Agrofrost NV Hall 6.1 B-17
Belgische Fruitveiling - BFV - Belgian Fruit Valley Hall 6.2 A-01
BelOrta cvba Hall 6.2 A-04
ABCz Group bvba Hall 6.2 B-06
Bart`s Potato Company Hall 6.2 B-06
Bel'Export N.V. Hall 6.2 B-06
Benelux Fruit Service Hall 6.2 B-06
Binst Breeding & Selection Hall 6.2 B-06
J Boussier / Belfrutex Hall 6.2 B-06
BP FruitCraft Hall 6.2 B-06
Calsa NV Hall 6.2 B-06
Carolus Trees Hall 6.2 B-06
DBS Agro NV Hall 6.2 B-06
De Aardappelhoeve Hall 6.2 B-06
De Plecker-Lauwers NV Hall 6.2 B-06
Demargro bvba Hall 6.2 B-06
DEPA Fruit bvba Hall 6.2 B-06
Devos Group Hall 6.2 B-06
Dries Sebrechts Fruit (DSF) Hall 6.2 B-06
Frans Michiels Belgium (FMB) Hall 6.2 B-06
Gemex c.v. Hall 6.2 B-06
Orca NV Hall 6.2 B-06
Pomuni Hall 6.2 B-06
REO Veiling Hall 6.2 B-06
Rotom NV Hall 6.2 B-06
RTL Patat Hall 6.2 B-06
Vanco Belgium NV Hall 6.2 B-06
Vergro NV Hall 6.2 B-06
VLAM vzw Hall 6.2 B-06
Warnez NV Hall 6.2 B-06
Fruithandel Wouters Hall 6.2 B-06
Zouk bvba Hall 6.2 B-06
Coöperatie Hoogstraten C.V.B.A. Hall 6.2 B-08
Oryx bvba Hall 6.2 C-03
Stoffels BVBA Hall 6.2 C-04
GKE NV Hall 6.2 C-11
ENZAFRUIT New Zealand (Continent) N.V. Hall 6.2 C-17
ZESPRI International (Europe) N.V. Hall 6.2 D-05
AIDA S.A.  N.V. Hall 6.2 D-07
Maison Amoroso S.A. Hall 6.2 D-07
Brussels Invest & Export by hub.brussels Hall 6.2 D-07
Brutyn NV Hall 6.2 D-07
Central Fruit Hall 6.2 D-07
Centre Européen de fruits et légumes s.c.r.l. Hall 6.2 D-07
Exofi Fresh Market sprl Hall 6.2 D-07
Fresh Trade Belgium Hall 6.2 D-07
Guidofruit N.V. Hall 6.2 D-07
Ringoot Fruit Hall 6.2 D-07
Starfruit Company Hall 6.2 D-07
Van Dijk Foods Belgium Hall 6.2 D-07
Van Laetthem NV Hall 6.2 D-07
Special Fruit NV Hall 6.2 D-10
Hail Shield BVBA Hall 7.1c A-03
Demaitere bvba - Demtec Hall 7.1c A-09
Bogaerts Greenhouse Logistics BVBA Hall 8.1 A-06
Hortiplan nv Hall 8.1 A-18
Octinion Agriculture bvba Hall 8.1 B-16
CONSTRUCTIE BRUYNOOGHE N.V. Hall 9 B-08
TOMRA Sorting NV Hall 9 D-22
Deprez Handling Solutions & Construct Hall 9 E-05
Optimum nv Hall 9 E-09
Roam Technology NV Hall 11.1 A-05
Fresh & Saucy Foods NV Hall 11.1 A-16
Tessenderlo Group NV Hall 11.1 A-20
Gamma Wopla Hall 11.1 B-04
Fertikal N.V. Hall 11.1 B-11
Samagro NV Hall 11.1 B-23
EUROPATAT Hall 20 B-06
European Sprouted Seeds Association Hall 20 B-06
Freshfel Europe European Fresh Produce Association Hall 20 B-06
SHAFFE (Southern Hemisphere Association of Fresh Fruit Exporters) Hall 20 B-06
WAPA (World Apple and Pear Assoc.) Hall 20 B-06
Florette Benelux SPRL Hall 21 C-02
Schoeller Allibert bvba Hall 21 F-04
Wonderful Pistachios & Almonds Hall 23 A-16
Antwerp Cold Stores Hall 23 B-03
Port of Antwerp Hall 23 B-03
DP Survey Group NV Hall 23 B-03
DP World Hall 23 B-03
EuroFruitPorts nv Hall 23 B-03
Foodcareplus Logistics NV Hall 23 B-03
Fresh Connection bvba Hall 23 B-03
IDP - International Distribution Partners N.V. Hall 23 B-03
Luik Natie Coldstore nv Hall 23 B-03
Manuport Logistics Hall 23 B-03
SEA-Invest Hall 23 B-03
Tabaknatie Hall 23 B-03
Ministry of Agriculture of Mexico Hall 25 B-11
GSC - GreenSea Chartering B.V.b.a Hall 25 C-17
SEA-invest Fruit & Food Division BNF, Belfruco, RWF, FCC Hall 25 C-17
Seatrade Reefer Chartering BO Hall 25 C-17

 


Publicatiedatum:
Auteur:
©


print   

Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


© AGF.nl 2019

Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven