Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Stand C.G. Timmermans, hal 3.2, stand D-15

Speciale aandacht voor Lola-appel en Conference-peer in Berlijn

C.G. Timmermans & Zn staat ook in 2013 weer met een stand op de Fruit Logistica in Berlijn in Hall 3.2 stand D15 Als bedrijf dat gespecialiseerd is in de handel met appels en peren tonen wij weer verschillende rassen die momenteel beschikbaar zijn. Wij zullen steeds in wisselende samenstelling op de beurs aanwezig zijn. Op woensdag Niek, Erik en Jan; op donderdag Erik, Vincent en Jan en op vrijdag Arno, Vincent en Jan", vertelt Jan Timmermans.

"Wij promoten natuurlijk ook weer ons belangrijkste exportproduct de Conference peren. Deze zijn ruim vertegenwoordigd in onze stand in verschillende soorten verpakkingen. Natuurlijk kunnen deze peren ook gegeten worden, zodat we de unieke eigenschap van deze peren nog eens onder de aandacht kunnen brengen. Dat is natuurlijk de smaak. Deze peren hebben een uitstekende smaak als ze hard en groen zijn en een ander fijne smaak als ze zacht, rijp en sappig zijn. Deze peer is dus de juiste keuze voor iedere smaak", vervolgt Jan.



"Dit jaar vragen we speciaal extra aandacht voor het nieuwe appelras Lola. De Lola appels, die vooral opvallen door hun uitstekende houdbaarheid, komen in veel smaaktesten als lekkerste appels naar voren. Deze appels hebben een heel goed uitstalleven en zelfs als ze thuis op een fruitschaal liggen, blijven smaak en kwaliteit
uitzonderlijk lang behouden zonder dat de appels vet worden. We zullen voldoende appels meenemen zodat iedereen die dat wil deze appel zelf op smaak kan beoordelen. In onze stand zullen de boomkweker Jan van Ingen en de voorzitter van de telersvereniging Mathieu Gremmen aanwezig zijn om alle technische vragen te beantwoorden. Verder zullen er ook 2 dames in de stand aanwezig zijn of rond lopen om deze appels te laten proeven of de weg te wijzen naar onze stand.

Meer en uitgebreide gegevens zijn te verkrijgen in onze stand in hall 3.2 stand D15, maar ook vooraf willen wij u natuurlijk graag gegevens toesturen. Stuur bij interesse een mail naar: info@timfruit.nl

Publicatiedatum: