U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

250 kilo cocaïne gevonden tussen lading druiven

In de Rotterdamse haven heeft de douane in de nacht van zondag op maandag 18 maart 250 kilo cocaïne gevonden. De drugs zaten verstopt tussen een lading druiven. De straatwaarde van de cocaïne is ruim 18 miljoen euro. De container was afkomstig uit Chili en was bestemd voor een bedrijf in Ridderkerk. Het bedrijf lijkt niets met de zending te maken te hebben.

HARC-team
Het HARC-team, een inmiddels 27 jaar oud samenwerkingsverband van Douane, de FIOD, de Zeehavenpolitie en het Openbaar Ministerie in Rotterdam, heeft de zaken verder in onderzoek.

De drugs zijn inmiddels vernietigd.

Bron: OM

Gerelateerde artikelen → Zie meer