AGRO Merchants Group neemt Opticool over
"We zijn er trots op deel uit te gaan maken van de AGRO Merchants familie", zegt Antonio Oken, Managing Director van Opticool. "Hun wereldwijde strategie en hun investeringsmogelijkheden geven ons de mogelijkheid om veel ideeën te imple-menteren en te ontwikkelen op een uitzonderlijke internationaal platform, zodat wij onze klanten nog beter kunnen ondersteunen."
Opticool is specialist in complete logistieke oplossingen voor de fruit sector zoals: transport, op- en overslag, fytosanitaire inspecties, ompakken, desorteren en andere value added services. Opticool heeft 19.000 m2 gekoelde opslag in de haven van Rotterdam. Het bedrijf biedt een totaal pakket aan diensten en oplossingen vanaf het moment dat goederen aankomen in de haven van Antwerpen en Rotterdam. De Opticool organisatie bestaat uit drie volledig geïntegreerde bedrijven; Freshlogistics, Freshpacking en Stevedoring. Opticool is HACCP, BRC, IFS, 360 quality en SKAL gecertificeerd, en is een officieel weegstation voor bananen. Opticool is ook een NVWA en KCB inspectie locatie en is volledig AEO gecertificeerd.
AGRO Merchants Group richt zich op het leveren van wereldwijde innovatieve ketenoplossingen voor gekoelde en bevroren producten door samen te werken met de beste familiebedrijven en het creëren van nieuwe, betrouwbare en geïntegreerde handelsnetwerken om groei van haar klanten te faciliteren. De onderneming investeert in moderne activa, toonaangevende technologieën en diensten die ervoor zorgen dat de hoogste kwaliteitsnormen in de industrie worden gewaarborgd.
www.agromerchants.com
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-09-28 Per 1 oktober naamswijziging naar Looije Packing Waddinxveen
- 2023-09-28 Spaans- en Engelstalig Primeur-beursmagazine Fruit Attraction nu online te lezen
- 2023-09-27 Fruitsbusiness en CIAL Dun & Bradstreet bundelen krachten
- 2023-09-27 Mission Produce opent rijp- en distributiecentrum in Poeldijk
- 2023-09-27 Spaans- en Engelstalig Primeur-beursmagazine Fruit Attraction nu online te lezen
- 2023-09-27 Samenwerking 'Gelderlanders' Paul van Groningen en Thomas Bos in Spaanse AGF-sector
- 2023-09-26 Royal HZPC Group zet stappen voorwaarts na cyberaanval
- 2023-09-26 Nederlandse tak Infarm failliet verklaard
- 2023-09-26 "Productbeschikbaarheid is by far onze grootste uitdaging"
- 2023-09-25 Spaanse fruitcoöperatie Grupo Clasol fuseert met San Alfonso
- 2023-09-22 L. van Vliet Vorkheftrucks viert 45-jarig jubileum met open dag
- 2023-09-22 Azura Group schenkt €1,5 miljoen aan Marokkaanse aardbevingsnoodfonds
- 2023-09-21 "Een item als suikermais wordt frappant genoeg vooral op de markt verkocht"
- 2023-09-21 Bayer stapt in aardbeienveredeling na overname
- 2023-09-20 Aziatische markt ondergaat transformatie qua producten en herkomst
- 2023-09-19 Royal HZPC Group ernstig getroffen door cybercriminaliteit
- 2023-09-19 Net geen 8% omzetgroei voor Greenyard in boekjaar 2022/2023
- 2023-09-19 Miljoenen impuls voor opleiden op Dutch Fresh Port
- 2023-09-19 Minister op bezoek bij Tummers
- 2023-09-18 Tomatenteler Frank Dekker gaat stoppen: Prominent-aandelen verkocht aan The Valley