Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Peruaanse blauwe bessenexport gehalveerd tot nu toe

De Peruaanse export van blauwe bessen is dit seizoen tot nu toe met 50% gekrompen vergeleken met dezelfde periode van vorig jaar. Er werd in totaal al 40.527 ton naar het buitenland verzonden, zo blijkt uit informatie van marktonderzoeksbureau Fresh Fruit.

"Sinds het seizoen begon, zijn er nog geen goede resultaten geboekt. Normaal gezien trekt de export flink aan vanaf eind augustus, maar dit is dit jaar niet het geval geweest", stelt het Peruaanse adviesbureau.

"In week 36 bereikten de Peruaanse blauwe bessen 27 bestemmingen. Drie landen samen namen maar liefst 88% voor hun rekening. Dit waren de Verenigde Staten, met een aandeel van 53%, Nederland met 24% en China met 10%."

"De export naar de VS bedroeg 3.513 ton. Dat is 64% minder dan in dezelfde week van vorig jaar. Nederland nam 1.623 ton af (-66%) en China 684 ton (-41%)."

Bron: agraria.pe

Publicatiedatum: