Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Nieuw wagenpark voor P. Looije Verpakkingen

P. Looije Verpakkingen heeft het wagenpark vernieuwd met twintig nieuwe Hyundai personenauto's. De vervoersmiddelen worden vanaf deze week ingezet om de uitzendkrachten op een flexibele manier naar hun werkplek te vervoeren.



"Vanaf ons bedrijf gaan dagelijks honderden medewerkers de weg op om bij onze klanten aan de slag te kunnen. Sinds deze week hebben wij twintig nieuwe auto's! Deze Hyundai auto's voldoen aan al onze eisen op het gebied van veiligheid, betrouwbaarheid en duurzaamheid. Medewerkers staan bij ons centraal en dat ziet u overal in terug,'' aldus een tevreden Piet Looije.

De auto's hebben een grotere interieurruimte dan het vorige wagenpark en een bijzonder lage CO2-uitstoot.

Voor meer informatie:
P. Looije Verpakkingen
Honderdland 177
Maasdijk
0174 - 523 202
www.looijeagf.nl
Publicatiedatum: