Robin de Groot van Groba is ook actief in de groentebewerking, maar stond in Keulen vooral met zijn kaasbewerkingsmachines
Maarten van Bodegom van GEA bij de nieuwe Maxi-Stack die veel bekijks trok.
Peter-Jan Smits van Feyecon houdt zich bezig met droging van AGF door middel van CO2
Dennis van Grevenbroek van Bolidt. De vloerenfabrikant ontwikkelde een speciale vloer voor The Greenery.
De mogelijkheden met intern transport zijn eindeloos. Deze transportband is ook in staat om objecten diagonaal te transporteren.
Lotte van der Spek van Cool Wave Processing. Met hun nieuwe Pure Pulse-techniek zijn ze in staat om, zonder gebruik van warmte, vruchtensappen 21 dagen lang houdbaar te maken.
Jannes Voss van Elpress demonstreert de ontsmettingssluis die nu ook is voorzien van een snelle airblade-handendroger
Sabine Indencleef van aL Printing weet alles van etiketten, labels en verpakkingen
Er waren in Keulen ook dit jaar weer veel snelle robots te zien.
Hugo Twigt van Dutch Pack ontwikkelde een staande soepzak voor Lutosa
Claudia Silvie van den Pol van Apollo vertelt dat zij zich ook steeds meer binnen de AGF-sector actief zijn.
Marloes van Dijk van Bandall met luxe kleinverpakkingen.
De luxe wikkels van Bandall
Jos van Velzen van Blueprint Automation zit veel tussen de snoepjes en de chips, maar is ook actief tussen de veel gezondere aardappelen
Mooie hè, die QR-codes
Hans ter Wielen van Eilert
Arjan Brouwer van Kiremko naast de nieuwe Sliver Remover. De uitsorteerder is volledig en eenvoudig verstelbaar. Iedere rol heeft onafhankelijke drummotor.
Gezelligheid op de stand van FTNON. Links Tom Wessels van FTNON, in het midden Egbert Nillesen van Abracad en rechts Wilco Krukkert van FTNON.
Arthur Bouwmeester van GMF Gouda.
Wouter van Raaij van Finis gaf uitleg over Cavity schillen. Een nieuw, schoon en flexibel alternatief voor het carborundum schillen.
De soepzakkenvuller van SELO
Kramer stond op de beurs met een ijskoude uitstraling
Lorraine Dundon en Peter Mousset van Tomra Sorting Solutions (Odenberg)
Isabel Slachmuylders van Visys.
Erwin Tummers en Win Lodders van Tummers Methodic.
Hartmut Stuck, Jörg Plumanns, en Jan Van de Wolfshaar bij Best.
Theo Sweere met z'n collega.
Jean Paul Arends van Sormac.
Alle collega's bij FAM; Guy Baeten, Niels van Laer, Stefan de Vreese, Marc De Peuter, Ludo Zaidi en Gert Driessens.
Selo
René Olde Hanhof met zijn collega Jeroen Mulder.
Verpakkingsmachine.
Dirk Vandekerckhove met Salvador Perez van Constructie Bruynooghe.
Maarten Janssen, Jasper Kreijkes, en Pasquale Totaro van Niverplast.
Marco de Koster, Barry Moeleker en Petra Koolaard van Tramper Technology.
Rita Vlaminck van JBT FoodTech.
Pieter Hannessen van Nedpack.
Wim Neels met zijn collega's van Unikon Industrial Washers.
Speakerscorner waar verschillende lezingen gehouden worden tijdens de beurs.
Tijdens een presentatie van Zacmi (Italië)
Creativiteit op de stands.
Onderweg van hal naar hal kom je van alles tegen qua promotie, zo ook deze van Sealpac.
Dank je
Er ging iets mis met het versturen van uw bericht. Misschien is het gemarkeerd als spam, u kunt het na het lezen van een aantal andere artikelen later nogmaals proberen.
Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!
Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.