Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Carrefour zet Roemeense tak in de etalage

Carrefour bereidt de verkoop van zijn Roemeense activiteiten voor en heeft naar verluidt zakenbank BNP Paribas ingeschakeld om een koper te zoeken. Dat meldt RetailDetail op basis van informatie van het Franse magazine l'Informé. De stap past binnen een bredere strategische herziening van de internationale portefeuille van de foodretailer.

Eerder dit jaar verkocht Carrefour zijn Italiaanse tak, goed voor zo'n 1.200 winkels, aan de NewPrinces Group. Ook in Polen en Argentinië zouden banken inmiddels de opdracht hebben gekregen om een verkoop voor te bereiden. In Roemenië rapporteerde de supermarktketen recent nog een omzetgroei van 0,2% in het derde kwartaal, goed voor 2,2 miljard euro omzet in de eerste negen maanden van het jaar.

Bron: RetailDetail

Gerelateerde artikelen → Zie meer