Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Fonds achter Quick en Burger King wordt grootste aandeelhouder van Foodmaker

Het Belgische private-equitybedrijf Kharis Capital, bekend van Quick en Burger King, stapt in bij Foodmaker en wordt daarmee de grootste aandeelhouder, dat meldt de Belgische krant De Tijd. Kharis koopt bijna de helft van de maaltijdenmaker, terwijl oprichter Lieven Vanlommel en de Duitse voedingsgroep Wernsing aan boord blijven als minderheidsaandeelhouders.

Met de instap wil Foodmaker zijn restauranttak internationaal uitbreiden en het aantal vestigingen minstens verdubbelen. Tot nu toe bleef de uitrol moeizaam met slechts 23 restaurants, terwijl het bedrijf via supermarkten al sterk groeit in Belgiƫ, Frankrijk en Duitsland. Vanlommel zal zich na de deal meer kunnen richten op de productie en supermarktverkoop, terwijl Kharis de restauranttak verder ontwikkelt.

Bron: De Tijd

Voorpaginafoto: © Foodmaker

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer