Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Videoreportage Rinus van Wezel:

18 mei Asperges proeven bij Ooms Lepelstraat

Zaterdag 18 mei is er op de boerderij van de Chris en Toos Ooms aan de Kruisweg2 in Lepelstraat iets leuks te beleven. Dan komt het koks trio Gastrovan: bestaande uit Sjaak, Jeroen en Olivier koken met streekprodukten in de boerderijwinkel van Toos.
Dat betekent in de maand mei dat het vooral om asperges gaat want die worden op dit bedrijf geteeld. Gastrovan streeft er naar om zoveel mogelijk te doen met streekprodukten. Daarom gaan ze ook naar de streken waar wat bijzonders wordt aangeboden in de vorm van groenten, fruit of vlees.



Ze wilden graag wat doen met asperges, aardbeien en aardappeltjes en zo kwamen ze bij Chris en Toos aan de Kruisweg nr 2 in Lepelstraat terecht. Wat ze precies gaan maken zal duidelijk worden op zaterdag. Alle klanten en belangstellenden zijn van harte welkom om te komen proeven. Het festijn gaat om 10.30 van start en zal zeker tot in de namiddag tot 16.00 uur doorgaan.



De kookgroep Gastrovan heeft een website waar u desgewenst meer informatie kunt verkrijgen over dit bijzonder trio met een passie voor koken met streekgerechten.
www.gastrovan.nl Ze hebben er zelfs een boek over geschreven onder de titel “Met je neus in de boter’ dat begin juni zal verschijnen. Bekijk en beluister het praatje dat Rinus van Wezel maakte met Toos Ooms.

 
 
Publicatiedatum: