Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Houthi’s melden nieuwe aanvallen op schepen in Rode Zee

CMA CGM ook niet meer via Suezkanaal, Nederlandse reders willen juist snel weer Rode Zee op

De Houthi-rebellen in Jemen melden dat ze twee schepen onder vuur hebben genomen op de Rode Zee. Een woordvoerder van de opstandelingen verklaarde op televisie dat de schepen ‘Star Nasia’ en ‘Morning Tide’ zijn aangevallen, zo schrijft Nieuwsblad Transport.

Na de aanval heeft CMA CGM als laatste van de grote containerrederijen besloten om voorlopig niet meer via het Suezkanaal te varen en in plaats daarvan om te varen via Kaap de Goede Hoop. Dit bericht het medium. Ondertussen dringen de Nederlandse rederijen er bij de regering op aan om hen toe te staan gewapende particuliere beveiligers aan boord te nemen, zodat ze zo snel mogelijk weer wél over de Rode Zee kunnen varen.

Publicatiedatum: