De eerste Spaanse Serena sinaasappelen zijn in de week voor Kerst aangekomen bij het Britse Nationwide Produce en ook na Nieuwjaar zijn er nog aankomsten gepland.
"De teeltomstandigheden in Spanje zijn goed geweest. We hebben lekker, veilig en gezond fruit voor onze klanten", vertelt David Serena van Serena Oranges. "Door onze ligging in het beste teeltgebied van Spanje kunnen we een vers en smaakvol product aanbieden."
Nationwide Produce is onlangs de exclusieve Britse partner geworden voor de Serena sinaasappelen. "In 2022/2023 is de opbrengst in evenwicht met de vraag en we zullen onze klanten probleemloos kunnen beleveren."
De Serena sinaasappelen gaan naar afnemers in de groothandel en foodservice.
"Het merk Serena, opgericht in 1967, wordt erkend als een label voor kwaliteitssinaasappelen in een degelijke verpakking. We zijn er trots op samen te kunnen werken met een ander familiebedrijf, dat ook al vele jaren op de teller heeft staan, en zo'n premium merk exclusief te mogen voeren in het VK", zegt Rebecca Fox van Nationwide Produce.
"We verkopen altijd meer sinaasappelen rond Kerst, omdat ze een waardevol geschenk van Sinterklaas zouden vertegenwoordigen. Dit is het eerste echte eindejaar zonder corona in twee jaar, dus zien we een lichte toename in de verkoop, maar de vorst en de stakingen in december hebben de handel toch wat in de war gestuurd."
"Met het nieuwe jaar is er altijd aandacht voor gezond eten in "Veganuary", waardoor de focus weer komt te liggen op groenten en fruit. En met de verschrikkelijke kou die over het VK raast, kunnen Serena sinaasappelen misschien helpen met hun hoog gehalte aan vitamine C en antioxidanten. Daarenboven zijn ze zoet en sappig. Met andere woorden, een niet te missen artikel."
Nationwide Produce blijft in januari elke week Serena sinaasappelen importeren.
Voor meer informatie:
Rebecca Fox
Nationwide Produce
Tel: +44 (0) 1386 424800 (VK)
rebecca@nationwideproduce.com
www.nationwideproduce.com