Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
"Opschalen, enorme wachtlijst bedienen en circulaire pot ontwikkelen"

Kapitaalinvestering van 2,7 miljoen euro in Pieter Pot

Verpakkingsvrije online supermarkt Pieter Pot heeft in een half jaar tijd 2,7 miljoen aan groeikapitaal opgehaald. Hiermee hoopt Pieter Pot onder meer de enorme wachtlijst te kunnen gaan bedienen. Er staan duizenden klanten op de wachtlijst. Ook wil Pieter Pot een eigen circulaire pot gaan ontwikkelen. Dit maakt medeoprichter Jouri Schoemaker op LinkedIn bekend.

Jouri: "Daar is het dan, ons grootse nieuws! Na 6 maanden bloed zweet en tranen, hebben we met Pieter Pot 2,7 miljoen euro aan groeikapitaal opgehaald! Martijn Bijmolt en ik zijn megatrots op deze stap, megatrots op ons team waarmee we zo hard groeien en dankbaar voor het avontuur so far!"

"Met de investering van SHIFT Invest, Future Food Fund en InnovationQuarter kunnen we onze operatie opschalen en
onze enorme wachtlijst bedienen, een nieuwe website bouwen voor betere gebruikerservaring, onze eigen circulaire pot ontwikkelen én ons team verder uitbreiden."

Martijn Bijmolt en Joeri Schoemaker.

De Rotterdamse startup Pieter Pot bezorgt houdbare boodschappen, waaronder veel bioproducten, in glazen potten thuis. Klik hier om een eerder Biojournaal-artikel over Pieter Pot te lezen. Hierin vertelde Jouri onder meer dat alle producten in een biologische en niet-biologische variant verkrijgbaar zijn.

Voor meer informatie: [email protected] en www.pieter-pot.nl 

Publicatiedatum: