Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
wederom exclusief beschikbaar bij Van der Lans International

Kiyomi weer in Nederland

Deze week zijn de eerste Kiyomi’s uit Zuid-Afrika weer aangekomen in Nederland, geïmporteerd door Van der Lans International B.V. Dit exclusieve citrusfruit is reeds enige jaren een van de parels in het assortiment van de gespecialiseerde importeur uit Baarn. De Kiyomi is het best te beschrijven als een kruising tussen een Navel-handsinaasappel en een Satsuma-mandarijn waarbij de beste eigenschappen van beide soorten verenigd zijn; een makkelijk te pellen vrucht met een unieke, zachte citrussmaak. Veel sap en lekker vruchtvlees, ofwel eten en drinken tegelijk! Daarnaast heeft het fruit de laatste jaren keer op keer aangetoond over een uitzonderlijk lange houdbaarheid te beschikken. Dit seizoen ligt de nadruk op kleinere maten, net zoals veel andere citrusoogsten vanuit Zuid-Afrika.



"De Kiyomi is de afgelopen jaren, ondanks het succes op de Noord-Europese markt, een exclusief product gebleven doordat er sprake is van een vrij gecompliceerde teelt met zeer lage opbrengsten. Menig teler heeft al eens met de bijl voor de boom gestaan maar door een gefaseerde prijsstijging de afgelopen jaren hebben zij gelukkig van kap afgezien", zegt Gunnar van Doorn.

Van der Lans International B.V. laat weten de aanvoer van Kiyomi’s dit seizoen in ieder geval te verwachten tot eind augustus. Verder is er naast de Kiyomi’s momenteel wederom voldoende kwalitatief hoogstaand citrusfruit van het Zuidelijk Halfrond aanwezig dit seizoen, zoals bijvoorbeeld Minneola’s uit Peru, Navel- en Valencia sinaasappels uit Zuid-Afrika & Uruguay, citroenen uit Zuid-Afrika etc.

Voor meer informatie:
Gunnar van Doorn
Van der Lans International
Tel.: 035-6422622
info@vanderlans.com
Publicatiedatum: