



Abonneren
Vacatures
- Rozenplanner
- Ervaren Internationaal Salesmanager
- Int. Product- en Cropspecialist Propagation (opkweek)
- (Jr.) Specialist Duurzaamheid en Data
- Junior Kwaliteitscontroleur
- Productieleider
- Salesmanager substraten West-Europa
- Manager Quality Assurance (QA)
- Accountmanager Data Management - Agri
- Head Grower Greenhouse Canada
Top 5 - gisteren
- "Vanaf maandagmorgen is het helemaal losgegaan op de uienmarkt"
- Omzet Vershal Boontjes in drie jaar tijd naar ruim 3,5 miljoen euro
- Eosta overgenomen door Anders Invest
- Eerste komkommers van Qcumber bij The Greenery geveild voor Kika
- "We bieden overzeese producenten met een totaalpakket toegang tot de Europese markt”
Top 5 - afgelopen week
Top 5 - afgelopen maand
Weer
Nieuwe campagne Schoolfruit uit onvrede met EU regeling
Wij vinden dat scholen die schoolfruit willen aanbieden, niet te veel belast moeten worden met administratie'. Zegt Koeman. 'De EU handleiding voor scholen omvat echter alleen al 15 pagina's aan uitleg. Dan is de aanvraag nog niet eens ingediend'. Beide leveranciers hebben dan ook besloten om samen tot een betere regeling te komen. 'Bij ons kan de school via internet een offerte aanvragen, waarna wij een aantal gratis proefleveringen zullen doen.' Ook over de kosten is Koeman duidelijk `wij werken op logistiek gebied samen en zijn daarmee een grote schoolfruit leverancier. Bij ons zullen de kosten lager zijn dan de €0,42 per stuk fruit, waar de EU regeling over spreekt'.
De leveranciers richten zich naast scholen ook op kinderdagverblijven en buitenschoolse opvang. `Het gaat de EU om het bevorderen van de gezondheid van jonge kinderen. In dat kader is kinderopvang zeker net zo belangrijk'. De leveranciers vinden het jammer te moeten investeren in een taak die volgens hen bij de overheid hoort. `We hadden het liever anders gezien, maar zien het als onze plicht een voortrekkersrol te vervullen'.
Vanaf 1 januari 2011 zal het multimediaal platform van start gaan. Het platform richt zich op zowel kinderen, alsmede scholen en ouders. Scholen en kinderdagverblijven die op dit moment al interesse hebben, kunnen contact opnemen via fruitmandshop.nl/schoolfruitinformatie of via de website www.degroenetas.nl
Bron: Nieuwsbank.nl
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector: