Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
100% fruit in een handig knijpzakje

Coroos Conserven introduceert Slurpfruit

Coroos Conserven introduceert vanaf week 28 haar nieuwe concept: Slurpfruit! Dit is een verrassend nieuw product dat specifiek gericht is op kinderen en volledig appelleert aan gezondheid, gemak en fun. Slurpfruit is 100% fruit in een handig knijpzakje. In 1 consumentenverpakking zijn de meest favoriete fruitsoorten gecombineerd en is verkrijgbaar vanaf Eur. 1,89. Coroos Conserven is één van de grootste groente- en fruitconservenproducenten van Europa. Coroos blijft innoveren en introduceert nu een product dat perfect aansluit op de behoefte van de hedendaagse jonge en moderne consument.



De traditionele fruitschaal maakt plaats voor fruit in een zakje

Slurpfruit heeft de meest favoriete fruitsoorten gecombineerd in een zakje: Appel-Aardbei en Appel-Banaan. Beide varianten zijn zonder toegevoegde suikers, aroma's en kunstmatige toevoegingen, dus 100% fruit! Puur natuur en echt lekker! 1 zakje Slurpfruit van 100g komt overeen met 1 stuks fruit en is goed voor 50% van de dagelijkse aanbevolen hoeveelheid fruit.

Back to school

De introductie van Slurpfruit valt samen met het nieuwe schooljaar. De introductie vanaf week 28 is het perfecte moment om kinderen kennis te laten maken met Slurpfruit. Slurpfruit is het ideale tussendoortje voor in de pauze en tijdens sport en spel. Slurpfruit zal ondersteund worden dmv een promotiecampagne en een 'back to school' actie.

Gezond en gemak in een betaalbaar zakje

Slurpfruit is te vinden in het appelmoesschap en verkrijgbaar in twee consumentenverpakkingen: verpakt per 2x2 porties van 100g is de adviesprijs Eur. 1,89 en per 2x6 porties van 100g is de adviesprijs Eur. 4,99. 100% fruit! Puur natuur en ècht lekker! 
Publicatiedatum: