Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

VWA rapporteert over microbiologisch onderzoek in levensmiddelen in 2007

Op de website van de Voedsel en Waren Autoriteit (VWA) is de rapportage Microbiologisch onderzoek in levensmiddelen 2007 gepubliceerd. Het rapport geeft de resultaten weer van het onderzoek naar de microbiologische status van verschillende levensmiddelen, bemonsterd en in onderzoek genomen in 2007. Voortzetting en verscherping van maatregelen om besmettingen verminderen zijn nodig, concludeert de VWA.

Het VWA rapport geeft de resultaten weer van het onderzoek naar de microbiologische status van verschillende levensmiddelen, bemonsterd en in onderzoek genomen in 2007. Afhankelijk van het product werd microbiologisch onderzoek verricht naar de aanwezigheid van pathogene bacteriën zoals Bacillus cereus, Campylobacter spp., Clostridium perfringens, Escherichia coli, E. coli O157, Listeria monocytogenes, Salmonella spp. en Staphylococcus aureus.

Klik hier voor het rapport.

Bron: VWA
Publicatiedatum: