Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Fruit kan gunstig zijn voor mensen met Crohn en colitis ulcerosa

Aardbeien voor behandeling maag-darm-lever ziekten?

Het eten van een handjevol aardbeien per dag kan gunstig zijn voor mensen met maag-darm-lever ziekten. Een studie op muizen heeft ontdekt dat het eten van slechts een paar hele aardbeien per dag ontstekingen in de darmen, gewichtsverlies en diarree met bloed kan verminderen.
 
De test was gericht op mensen met mdl-klachten, waaronder de ziekte van Crohn en colitis ulcerosa. 3 miljoen Amerikanen, 300.000 Britten en 85.000 Australiƫrs leiden aan deze aandoeningen.
 
Volgens een artikel in dailymail.co.uk, herstellen aardbeien een gezonde balans in de bacteriehuishouding in de darmen en verminderen ze symptomen in muizen met ongeneeslijke ziekten. Volgens experts van de University of Massachusetts zou het eten van aardbeien mensen kunnen helpen met ziekten die veroorzaakt worden door een inactieve levensstijl en diĆ«ten vol suiker en vet.
 
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer