

Niemand loopt weg
"Ik kreeg de mogelijkheid om een ander pand in Oisterwijk over te nemen en dat was geen moeilijke keuze. Het vorige pand werd te klein voor onze activiteiten en daardoor kregen we een opeenstapeling van producten. De afgelopen drie jaar is de horecagroothandel alleen maar gegroeid. Inmiddels hebben we hier doordeweeks vijf man lopen en op zaterdag nog eens zes erbij. We krijgen er klanten bij en niemand loopt weg, dus blijkbaar doen we iets goed", concludeert Coy tevreden. "En hier kunnen we voorlopig de groei weer bijbenen."
Klanten dichtbij
De klanten van Coy Jansen AGF Horeca Groothandel - restaurateurs, cateraars, bakkers, slagers, cafetaria's - zitten allemaal binnen een straal van 20 kilometer van het bedrijf. "Ik krijg ook weleens een aanvraag vanuit Breda, maar heb dat altijd afhouden. Ik wil mijn klanten service kunnen verlenen en mogelijke problemen binnen 'no time' kunnen oplossen. Moet mijn chauffeur naar Breda toe, dan is hij ruim een uur onderweg. Wel oriënteren we ons op de mogelijkheden om in de toekomst instellingen in de regio te beleveren."
De horecagroothandelaar betrekt het merendeel van haar productie bij Van Aarle. "Die samenwerking verloopt heel goed. Van Aarle is echt ingericht op bedrijven zoals de onze. Daarnaast betrekken we van een paar kleinere leveranciers nog wat specifieke regionale producten als aardbeien en asperges", vertelt Coy. "Momenteel is de hele vergeten groenten-categorie erg populair. Die trend zet alleen maar door. Er is geen horecabedrijf dat er in deze periode niet mee werkt. En het mooie is dat ik mijn kokservaring kan gebruiken om zaken met de klanten af te stemmen."
Voor meer informatie:
AGF Horeca Groothandel
Coy Jansen
Luxemburgstraat 5
5061 JW Oisterwijk
Tel: 013 522 0960
c.jansen007@kpnmail.nl
www.agfhorecagroothandelcoyjansen.nl