U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Australië: ook hier Aldi sterke concurrent Woolworths en Coles

Supermarktketens Colesen Woolworths worden het meest geraakt door de verkoop van merkproducten doorAldi. Daarbijwordt kun concurrentiepositie aangetast door 'inadequate prijzen' die de supermarktketenshun klanten laten betalen. Hierdoor lopen beide een groot risico dat hunwinstmarge wordt aangetast. De analisten van Citigroup concludeerden dat opde lange termijn een prijsverlaging van merkproducten de beste oplossing is,maar dat op de korte termijn de supermarkten beter niet in kunnen grijpen.

Het rapport werdeen dag uitgebracht nadat Aldi aankondigde dat haar verkoop in Australië isopgelopen tot €5,4 miljard, een groei van 13%. Hiermee is Aldi drie keer snellergegroeid dan Coles en Woolworths. Aldi bezit 367 winkels in Australië en wil dekomende jaren 20 nieuwe winkels per jaar openen.

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer