Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Sauzen van ‘s LandsBeste in glasverpakking met schenktuit

's LandsBeste, bekend om zijn 100 procent natuurlijke en ambachtelijke producten, gebruikt als eerste Nederlands bedrijf de VersaFlow Carafe. Deze fles werd ontworpen door Owens-Illinois, Inc. (NYSE: OI), de grootste producent van glasverpakkingen in Europa. De Versaflow-flessen beschikken over een unieke schenktuit waardoor consumenten de sauzen en toppings van 'sLandsBeste nog gemakkelijker kunnen uitschenken.



Wyno Vermeulen, mede-eigenaar van 'sLandsBeste: "Onze producten zijn natuurlijk, ambachtelijk en kwalitatief hoogwaardig. We kiezen dan ook bewust voor een glazen verpakking. Door de unieke VersaFlow-flessen te gebruiken, verhogen we bovendien onze merkidentiteit en kunnen we ons nog duidelijker onderscheiden op het schap."

Door de VersaFlow-innovatie kan de consument het product hygiënisch en precies doseren. Door de unieke schenktuit blijft er geen product achter aan de rand van de flessenmond.

VersaFlow beantwoordt aan de groeiende vraag van consumenten naar een verpakking met een betere functionaliteit. Bovendien kunnen merken zich door deze innovatie beter onderscheiden. "Merken kunnen volledig nieuwe verpakkingsconcepten ontwikkelen en consumenten een positieve merkervaring bieden", zegt Steffi Lenz, Innovation Project Manager bij O-I.

De eerste producten van 'sLandsBeste in deze innoverende glasverpakking komen dit najaar op de Nederlandse en Belgische markt. De beschikbare smaken zijn abrikoos en passievrucht, kersen, framboos en bosvruchten.
Publicatiedatum: