U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Duitse supermarkt ontruimd om spinnenalarm

In het Duitse Kornwestheim (Baden-Württemberg) is eerder deze maand een supermarkt door de politie ontruimd omdat een medewerker (19) bij het uitpakken van bananen klaarblijkelijk door een spin werd gebeten, meldt de Duitse krant Bild op haar website. Aanvankelijk was echter onduidelijk om welk dier het precies ging. Er werd gevreesd voor de giftige bananenspin, maar de medewerker kon mogelijk ook door een schorpioen zijn gestoken.


Klik hier voor de video van Bild

De hand van de man was helemaal opgezwollen en hij belandde in het ziekenhuis. De brandweer zocht in de gehele supermarkt met een infraroodcamera naar het dier, maar zonder succes. Later werden er experts van een ongediertebestrijdingsbedrijf bijgehaald, die het dier uiteindelijk vonden. Het bleek om een Zuid-Amerikaanse spinnensoort te gaan. 
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer