Uitgestalde Pink Ladies bij de ingang van Freshling
Het nieuwe logo
Ook verkrijgbaar bij Freshling: SoepGoed
Uitstalling van producten in de verkoophal
Felicitaties voor Jan van der Mey
In het midden Heleen Heemskerk, Hanna van Delft en dames van der Mey van Freshling
Kees van den Bosch van Freeland, Patrick Oostveen van Freshling en Janine van den Bosch
Jasper van Roon van Freshweb, Alle Kruizinga van Groothandel AGF Kruizinga, Bram Hofstra van Freshling en Remko Oirbans van WilkoFruit
Ramon de Vries, Peter van der Spijk van K. Van der Spijk & Zn., en Kees Duivenvoorde van Van der Lem & Zn.
Marinus van Beelen, eigenaar van de Coop uit Delft, met Ad Crommentuijn van Van Nature
Jan Mulder en Mark van Wijk van Freshling
Jan van der Voort van Anaco & Greeve en Bart van der Voort van Van Dommele
Maarten Schrijvershof
Maurice van Wilsem en Molly Dipodrono van de groenten en fruit afdeling C1000 Noord-Amsterdam
Jan van der Mey ontvangt een mega cake van Jan de Geus & Zn. bv
Mooie citrus uitstalling
Peter de Koning van Versland Selection, Theo Schönhage van G. Schönhage & Zn. bv en Ko Pot van Markthandel Ko Pot
Michael Holslag van Fruberica, Job van der Molen en Harry Deen van Denimpex
Jan in gesprek met Cees den Hollander
Veel genodigden aanwezig
Kijkje in de koelcel
Het zoontje van Peter van der Mey
Bestuur van Freshling: Jan van der Mey jr., Jan van der Mey, Jan van der Mey sr. en Peter van der Mey
En de jongste generatie van Van der Mey
Cor van Maanen van Geerlofs Koeltechniek
Gert Koekoek en André Weijmen van De Echte Groenteman
Dank je
Er ging iets mis met het versturen van uw bericht. Misschien is het gemarkeerd als spam, u kunt het na het lezen van een aantal andere artikelen later nogmaals proberen.
Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!
Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.