De leden van FVPhouse mochten het Havenhuis in Antwerpen van buiten én binnen bewonderen op 12 juni. Iedereen was onder de indruk van de architectuur en het prachtige uitzicht.
Uizicht vanuit het gebouw.
Na afloop van de presentaties was het tijd voor een drankje.
Sven Jordens (Gemex) en Luc Claus (Rotom)
Van links naar rechts: Saskia Icke (foodcareplus), Raf Sels, Marc Bauden, Nele Muyshondt, Anneleen Muyshondt en Barbara Muyshondt van Pomuni.
Walter van Looy (VLCS) en Eric Provoost (Greenyard).
Geert Verhelst (Verhelst Aardappelen), S. van Steenkiste en Heike Valcke (Valcke aardappelen).
Druk in gesprek tijdens het evenement.
Antoon Wallays (Agristo) en Marc Seru (Seru Aardappelhandel).
Pascal Braecke (Braecke Trading/Virtual Power) en Steven de Cuyper (Agristo).
Maartje Driessens van de Haven van Antwerpen houdt een speech over de haven.
Spreker Steve Alaerts (foodcareplus) en Gaetan de Schepper (foodcareplus).
Jurgen de Witte (Groep A. De Witte) met Wim Lannoey (Remofrit).
Stijn D'Hondt met Dominiek Noppe (Vergro)
Frank van Colenberghe (Vanco) met Ervé Jooken (FMB).
Koen Maes (Special Fruit) met Ben Muyshondt (Pomuni).
Wouter de Koning (Fresh connection) en Kris Onghena (Ferrum).
Vader en zoon Tanghe (RTL patat)
Ingrid Eeckhout van Vanderhaegen-Eeckhaut (bvba) en Joost Blanckaert (Ulysse)
Romain Cools met Nele Cattoor.
Kurt Coudeville met Jakob van Poucke (Luiknatie)
Dries van Gheluwe van de Antwerpse Haven zag de afgelopen jaren het aantal containers flink groeien
Moderator Romain Cools introduceert de sprekers in het Antwerpse Havenhuis
Het verminderen van voedselverspilling en het zoeken naar een passende oplossing is een grote uitdaging volgens Steve Alaerts van Foodcareplus
Peter Van den Broeck van Remant Cool Logistics somt de voor- en nadelen van wegtransport en binnenvaart voor geconditioneerde goederen op
Het publiek tijdens het FVPhouse event
Kristin van Kesteren-Stefan van de Haven van Antwerpen geeft aan dat de haven als een bemiddelaar optreedt tussen het transport en de Douane.
Carmen Wallays van Agristo wil door 'file-hoofdstad Antwerpen' niet de belangrijke positie van de Belgische haven verliezen aan Nederland of Frankrijk.
Na de presentatie was er ruimte voor vragen uit het publiek
Antoon Malfait van Agristo met een vraag over de binnenvaart
Het publiek luistert aandachtig naar de antwoorden van de sprekers
Uitzicht vanuit het Havenhuis op de Haven van Antwerpen
Een dankwoord voor Romain Cools die stopt met zijn functie als secretaris van Vegebe. Hij draagt dit over aan Nele Cattoor.
Een presentje voor de sprekers.
Weids uitzicht.
Voor ieder wat wils
Dank je
Er ging iets mis met het versturen van uw bericht. Misschien is het gemarkeerd als spam, u kunt het na het lezen van een aantal andere artikelen later nogmaals proberen.
Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!
Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.