Wie verantwoordelijk is voor de kwaliteitsbeoordeling van groenten en fruit moet beschikken over aantoonbare deskundigheid. Interesse in AGF-producten vormt een goed vertrekpunt, maar pas met grondige productkennis, keteninzicht en praktische ervaring ontstaat betrouwbare kwaliteitszorg.
Om die reden ondersteunt Kiwa keurmeesters en medewerkers kwaliteitszorg met een compleet en flexibel opleidingsaanbod. De opleidingen zijn praktijkgericht, sluiten aan op de dagelijkse werkzaamheden en combineren inhoudelijke kennis met toepassing in de praktijk. Deelnemers leren kwaliteitsnormen toepassen, producteigenschappen beoordelen en gebreken tijdig signaleren. Zo versterkt Kiwa de kwaliteit in de AGF-sector.
In mei gaan bij Kiwa twee modules van start van de Training Keurmeester of Medewerker Kwaliteitszorg Groente en Fruit. AGF-professionals die hun kennis willen verdiepen of nieuwe medewerkers willen opleiden, kunnen zich aanmelden voor de volgende trainingen:
- 6 mei, Nieuwegein, Module P7 - Prei, Asperges, Rabarber en Bonen
- 28 mei, Nieuwegein, Module P12 - Zachtfruit: Aardbei, Houtig kleinfruit en Kers
Subsidie beschikbaar
Via Handel Groeit kan subsidie voor deze trainingen worden aangevraagd.
Werkt u met internationale teams?
Alle documentatie van de productmodules is beschikbaar in het Nederlands én in het Engels
Aanmelden
Voor meer informatie en om u aan te melden, kunt u terecht op de website van Kiwa.