SPAR Holding benoemt Peter Hoekstra per 1 mei 2026 tot Directeur Operations. Hij volgt Pim Dirckx op, die de organisatie na dertien jaar verlaat. Met de benoeming wil SPAR de operationele aansturing van het netwerk van ruim 450 gemakswinkels versterken.
© SPARHoekstra brengt meer dan dertig jaar ervaring in retail en foodservice mee. Hij startte zijn loopbaan bij Albert Heijn en vervulde vervolgens twintig jaar diverse functies bij NS Stations, waar hij betrokken was bij de ontwikkeling van convenienceconcepten en internationale projecten. Daarna was hij actief als Algemeen Directeur Nederland bij SSP Group. Recent werkte hij aan retail- en horecaconcepten voor onder meer Koninklijk Theater Carré en de uitrol van Bakker Bart to go op stations.
Volgens SPAR sluit zijn ervaring aan bij de strategische koers van de organisatie, gericht op verdere ontwikkeling van de winkeloperatie en het convenienceaanbod.
Per 1 mei 2026 bestaat de directie van SPAR Holding uit Ruud van Munster (CEO), Tom Bussink (CFO), Chantal de Rijk-Bex (Commercieel Directeur) en Peter Hoekstra (Directeur Operations).
Bron: SPAR