Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Heemskerk zet met nieuwe merkidentiteit in op internationale groei

"We hebben ons vernieuwde Heemskerk-merk gelanceerd. We wisten al lang dat we begin februari naar Fruit Logistica in Berlijn zouden gaan en het merk daar de show moest gaan stelen", vertelt Anke Keijsers van Heemskerk Fresh & Easy bij Marketing Tribune.

"Dat leek in het begin nog ver weg, maar met zoveel verschillende SKU's en twee verschillende designrichtingen en twee talen, tikte de klok toch net wat sneller dan we dachten. Maar het lukte en de reacties waren eigenlijk nog beter dan verwacht. Je kunt natuurlijk van alles bedenken, maar onze producten moet je in een schap zien en dat sprak aan. We zijn nu druk bezig met de uitrol en je gaat onze nieuwe producten binnenkort in steeds meer internationale winkels terugzien."

Lees hier het volledige artikel bij Marketing Tribune

Gerelateerde artikelen → Zie meer