Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
EXPO Houten weer middelpunt voor heel (hard)fruit telend Nederland

Fotoreportage Fruitteelt Vakbeurs

Tholen - Bijna 140 standhouders en meer dan 3.200 bezoekers vulden de afgelopen twee dagen weer de EXPO Houten. De beurs werd georganiseerd door de NFO en FruitMasters. Het aanbod was wederom erg breed neergezet, wat de bezoekers zeer konden waarderen: van mechanisatiebedrijven tot adviseurs op allerlei gebieden, opslag van energie, bouwers, installateurs, gewasbeschermingsleveranciers, verpakkers en verpakkingsmaterialen, sortering, diverse vruchtboomkwekers, afzetorganisaties, huisvestingsaanbieders, hagelnetten en nachtvorstbestrijding, ze waren allemaal weer van de partij.

© Andrea van den Hoven | AGF.nl

Het was weer een goed bezocht event waar vanuit het hele land de telers op afkwamen. Er werden soms goede (en soms ook stevige) gesprekken gevoerd met de leveranciers, maar de sfeer was erg goed op alweer de 11e editie van de Fruitteelt Vakbeurs. Tijdens de beurs werden een aantal innovaties gepresenteerd. Zo trok bijvoorbeeld een methode om bestaande sorteermachines te upgraden flink wat aandacht, net als een nieuwe methode om de perenbladvlo te bestrijden met enkel water. Ook venstersnoeimachines waren prominent aanwezig op de beursvloer.

Klik hier voor onze fotoreportage

Gerelateerde artikelen → Zie meer