Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
2 miljoen kilo ineens niets meer waard

Telers blijven maanden zitten met oogst na faillissement CêlaVíta

De oogst van de families Vossebelt uit Rijssen en Geerdink uit Bruinehaar ligt maanden na de oogst nog grotendeels ongebruikt in hun schuren, bericht De Stentor. De oorzaak is het faillissement van hun afnemer, aardappelverwerker CĂȘlaVĂ­ta, waardoor duizenden kilo's aardappelen ineens onverkoopbaar zijn.

De families proberen via kleinschalige verkoop en lokale klanten hun oogst alsnog kwijt te raken, maar de schade is groot: Vossebelt liep 2 ton mis, Geerdink circa een half miljoen euro. Ondanks tegenslag zetten beide families het telen van aardappelen voort.

Bron: De Stentor

Gerelateerde artikelen → Zie meer