Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Henk van der Meij, Hars&Hagebauer:

"Decembermaand werkt niet als magneet op mangomarkt"

Tholen - De mangomarkt laat volgens Henk van der Meij van Hars&Hagebauer momenteel een wat twijfelend beeld zien. "Het scenario is zeker niet ongunstig. De aanvoer vanuit Brazilië droogt langzaam op en Peru komt heel langzaam in de markt, dus van overlap is nauwelijks sprake. Toch zijn er geen tekorten in de markt en zijn de prijzen ook niet geweldig."

© Hars & Hagebauer B.V.

"December werkt ook niet als een magneet voor de mangoverkoop en ik zou bijna zeggen, welk product wel?", vervolgt Henk. "Op het moment dat de mango's niet actief worden aangeboden door middel van acties in de supermarkten, dan zijn de volumes al snel voldoende. Dit in tegenstelling tot periodes dat de mango's gelijktijdig in de actie zijn bij verschillende retailers, dan lijken de hoeveelheden die Europa kan absorberen vrijwel onbeperkt."

"Het fruit uit Brazilië is gematigd van kwaliteit, dus de markt is wel toe aan een nieuw seizoen. Peru lijkt een wat lagere oogst te hebben, maar hoe die volumes in de praktijk uitvallen, valt altijd weer te bezien. Oftewel, never a dull moment in de mango's", besluit de importeur.

Voor meer informatie:
Henk van der Meij
Hars & Hagebauer
Selderijweg 90F
2988 DG Ridderkerk
Tel: +31 180 745100
[email protected]
www.harshagebauer.nl

Gerelateerde artikelen → Zie meer