Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

FAI-directeur aangehouden wegens financiële malversaties

Nitesh Ramlakhan, director Operations van het Surinaamse staatsbedrijf Food and Agriculture Industries (FAI), is aangehouden op verdenking van financiƫle malversaties, meldt Starnieuws. Drie weken geleden waren hij en algemeen directeur Permila Bissumbhar al op non-actief gesteld wegens ernstig mismanagement. Het Quick Scan Team van het ministerie van Landbouw, Veeteelt en Visserij (LVV) constateerde dat FAI kampt met een schuld van US$ 22 miljoen, terwijl de overheid in vijf jaar tijd bijna SRD 200 miljoen subsidie heeft gegeven.

Minister Mike Noersalim van LVV heeft dinsdag een bijeenkomst gehouden met betrokkenen om de crisis bij het staatsbedrijf te bespreken. De productie ligt momenteel onder het break-evenpunt, mede door een verouderd irrigatiesysteem en bezuinigingen op meststoffen, terwijl onregelmatigheden zoals de verkoop van bedrijfseigendommen tegen lage prijzen zijn vastgesteld. De minister benadrukt dat harde maatregelen nodig zijn om de schuldenlast te verlichten, de exportmarkten te behouden en het bedrijf weer gezond en winstgevend te maken.

Bron: Starnieuws

Gerelateerde artikelen → Zie meer