In deze feestelijke decembermaand zijn exoten het onderwerp van de Wereldwijd Uitgelicht. Dagelijks tref je er gevarieerde nieuwsberichten over exotische groenten en fruit, van commodities als avocado en mango tot pitaya, mangosteen, passiefruit en sterfruit.

Nieuws
Heb jij ook nieuws gerelateerd aan exoten? Of wil je een interview over dit onderwerp? Ook persberichten zijn welkom op de redactie van AGF.nl via [email protected].
Promotie
Wil je de kans grijpen om tussen de exoten te staan met je bedrijf en producten? Dat kan ook. Je kunt een maand lang een banner boeken in het Wereldwijd Uitgelicht-blok op de nieuwsbrief voor 1.405 euro en op de website AGF.nl voor 1000 euro (ex. btw). Laat het ons weten via [email protected].