Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Lagere omzet voor Bonduelle in eerste kwartaal van boekjaar '25-26

De Franse groenteverwerker Bonduelle heeft in het eerste kwartaal van het boekjaar 2025-2026 een omzet van 519,8 miljoen euro gerealiseerd. Dat is 2,1% minder dan in dezelfde periode vorig jaar. Op vergelijkbare basis was de omzet 0,5% lager.

In Europa, goed voor 62,6% van de activiteiten, daalde de vergelijkbare omzet met 2%. Buiten Europa groeide de omzet juist met 1,9%. Volgens het bedrijf werd de Europese daling mede veroorzaakt door zwakke consumententrends in retail en foodservice en ongunstige zomerse weersomstandigheden voor verse verwerkte groenten.

Omzet verse groenten daalde
Per productsegment waren de resultaten gemengd. De omzet in verse verwerkte groenten daalde met 2,8%, terwijl de verkopen in blik en diepvriesgroenten juist toenamen met respectievelijk 1,4% en 0,2%.

Ondanks de uitdagende marktomstandigheden houdt Bonduelle vast aan de doelstelling om voor het fiscale jaar 2025-2026 een operationele winst van circa 90 miljoen euro te realiseren. Het bedrijf meldt verder dat innovaties in verschillende productsegmenten de komende kwartalen de commerciƫle activiteit moeten stimuleren.

Dividend van 0,25 euro per aandeel
Bonduelle kondigt daarnaast aan dat tijdens de aandeelhoudersvergadering op 4 december een dividend van 0,25 euro per aandeel zal worden voorgesteld.

Bron: Bonduelle

Gerelateerde artikelen → Zie meer