In 2026 bestaat Corporación Palmar vijftig jaar. Het familiebedrijf uit de Ecuadoraanse provincie El Oro groeide in die tijd uit tot een vaste waarde in de bananensector. Wat begon in 1976 als een lokaal teeltbedrijf, zette in 1996 de stap naar de exportmarkt. Sindsdien levert Palmar onafgebroken bananen aan klanten over de hele wereld.
© Palmar
Het bedrijf wordt inmiddels geleid door de tweede en derde generatie van de oprichters. Die combineren de kennis en ervaring van hun voorgangers met een moderne en efficiënte bedrijfsvoering.
© Palmar
Palmar werkt met een geïntegreerde aanpak. Naast de bananenteelt beschikt het bedrijf over eigen dochterondernemingen voor alles wat bij het exportproces komt kijken. Denk aan de productie van meststoffen, verpakking en logistiek. Dankzij die brede inzet beheerst Palmar de volledige keten: van plantage tot verscheping.
© Palmar
Al vijftig jaar lang zet Palmar in op constante productkwaliteit en verantwoord ondernemen. De naam Palmar is een samensmelting van de familienamen Palacios en Márquez – een knipoog naar het familieverhaal achter het bedrijf.
© Palmar Voor meer informatie:
Corporación Palmar
Tel: +593 98 019 4586 (Ecuador)
[email protected]
www.palmar.com.ec