Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Fruitsector krijgt plek in SBS6-verkiezingsdebat: wie plukt straks het fruit?

Tijdens het verkiezingsdebat op SBS6 staat ook de fruitsector in de schijnwerpers. Fruitteler Wim Oskam uit Werkhoven is uitgenodigd om vanuit het publiek een vraag te stellen over de beschikbaarheid van arbeidsmigranten voor het plukken van fruit, meldt wijknieuws.nl. Oskam maakt zich zorgen over wie het fruit gaat oogsten als het voor buitenlandse arbeidskrachten moeilijker wordt om Nederland binnen te komen.

Voorafgaand aan het debat heeft Wim het onderwerp besproken met collega-fruittelers en een video opgenomen waarin hij ook ingaat op de rol van agrariƫrs bij het vitaal houden van het platteland. Het verkiezingsdebat, waarin de lijsttrekkers van de vier grootste partijen onder andere over wonen, zorg en migratie spreken, is te zien op 23 oktober van 20.00 tot 21.30 uur op SBS6.

Bron: wijknieuws.nl

Gerelateerde artikelen → Zie meer