Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Sakata stelt Japi tomaat voor

Tijdens de Fruit Attraction in Madrid heeft zaadveredelaar Sakata Seed Ibérica zijn nieuwste rassen aan telers, handelaren en retailprofessionals gepresenteerd. De absolute blikvanger was Japi, een smaaktomaat die volgens het bedrijf "een glimlach op je gezicht tovert".

© SAKATA SEED IBÉRICA S.L.U

Op de drukst bezochte dag gaven de bekende broers en chefs Torres een live kookdemonstratie en organiseerden ze een proeverij van deze opvallende tomaat.

Japi heeft een dunne schil, sappig vruchtvlees en een knapperige bite. Maar vooral de volle umamismaak, afkomstig uit het groene hart van de vrucht dat rijk is aan glutaminezuur, maakte indruk op het publiek.

© SAKATA SEED IBÉRICA S.L.U

"Japi is meer dan een tomaat, het is een smaakbeleving", aldus Francisco Morales, directeur van Sakata Seed Ibérica. "We willen de markt vernieuwen met een tomaat die doet wat de consument het liefste wil: gewoon goed smaken."

Naast Japi toonde Sakata ook nieuwe rassen van broccoli, meloen, flespompoen, paprika, ui, komkommer en courgette. Opvallend was ook de Saiko Star, een rode babypruimtomaat die uitblinkt in opbrengst, kwaliteit, houdbaarheid en smaak.

Voor meer informatie:
Sakata Seed Ibérica
[email protected]
www.sakataiberica.com

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer