Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Fruitful Office Benelux levert al 15 jaar kantoorfruit

Fruitful Office Benelux viert het 15-jarig bestaan, meldt Change Inc. Het bedrijf bezorgt sinds 2010 seizoensgebonden fruit rechtstreeks van de teler aan kantoren in Nederland en Belgiƫ, met een sterke focus op sociaal en duurzaam ondernemen.

Oprichter Jacob Nawijn zegt tegen Change Inc. dat het bedrijf niet alleen populaire rassen zoals Elstar en Jonagold levert, maar juist ook een breed scala aan fruitvariƫteiten, wat goed is voor de biodiversiteit en de smaakbeleving op de werkvloer. Door te werken met abonnementen kan Fruitful Office bovendien voedselverspilling sterk beperken, zegt hij.

Bron: Change Inc.

Gerelateerde artikelen → Zie meer