Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
ISM, KV-Techniek en Tramper Technology

Open Bedrijvendag Technische Bedrijven Dag Goes - zaterdag 20 september

Op zaterdag 20 september 2025 openen zes technische bedrijven in de Poel II, Goes hun deuren. Aan deze Open Bedrijven Dag nemen verschillende bedrijven deel die ook werkzaam zijn in de AGF-sector.

De deelnemende bedrijven zijn:

  • ISM | Machinebouw
  • ITIS | Lek- en afsluitertesten
  • KV-Techniek | Robotica en AGV's
  • Smartbox / APC | Laadbakken en carrosserieopbouw
  • Tramper Technology | Verpakkingsmachines
  • Bosch Car Service Wendel de Joode | Autotechniek

Een unieke kans voor geïnteresseerden om techniek van dichtbij te beleven: loop door de werkplaatsen, ontdek innovatieve machines en oplossingen en laat je inspireren door de verhalen van vakmensen.

Datum: 20 september 2025
Tijd: 10.00 uur - 15.00 uur
Toegang: Vrij, aanmelden niet nodig
Parkeren: Gratis bij de deelnemende bedrijven. Daarnaast rijdt er de hele dag een hop-on-hop-off trein die je eenvoudig tussen de bedrijven vervoert.

Voor wie?
Voor kinderen, jongeren, ouders én volwassenen die benieuwd zijn naar deze bedrijven of interesse hebben in techniek. Of je nu nog moet kiezen wat je later wilt doen, of juist op zoek bent naar een nieuwe baan: dit is dé dag om je te laten inspireren.

Klik hier voor de flyer

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer