Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Greenyard na volledige overname van de beurs af

Greenyard NV en Garden S.à r.l. hebben bekendgemaakt hoeveel aandelen zijn aangeboden tijdens de periode waarin aandeelhouders hun resterende Greenyard-aandelen konden verkopen. Dit ging om de laatste aandelen die de kopers nog niet in bezit hadden na hun eerdere overnamebod.

De aanvaardingsperiode voor het uitkoopbod liep van 14 augustus 2025 tot 4 september 2025. Gedurende deze periode werden 1.362.295 extra aandelen aangeboden, wat 2,64% van het totaal uitstaande aandelen vertegenwoordigt.

© Greenyard

Volgens de wet zijn ook alle aandelen die niet tijdens de biedperiode zijn aangeboden automatisch overgedragen aan de koper. Daardoor bezit de aanbieder nu 100% van Greenyard. De betaling van €7,40 per aandeel voor de aangeboden aandelen is op 5 september uitgevoerd. Het geld voor de niet-aangeboden aandelen is gestort bij de Deposito- en Consignatiekas. Aandeelhouders die hun aandelen niet hebben verkocht, kunnen hun betaling daar opvragen.

Na het sluiten van de beurs op 4 september is de notering van Greenyard op Euronext Brussel stopgezet. Het bedrijf gaat nu verder als een privaat AGF-bedrijf.

© GreenyardVoor meer informatie:
Cedric Pauwels
Greenyard
[email protected]
www.greenyard.group

Voorpaginafoto: © Greenyard

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer