Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Amerikaanse robot verkoopt bananen maar maakt reclame voor avocado's

In de Verenigde Staten is een robot geïntroduceerd die bananen verkoopt. Deze innovatieve machine, die ontworpen is om met consumenten te communiceren, werd onlangs in een supermarkt gespot. Terwijl hij door de gangpaden bewoog, stelde de robot vragen en bood hij groente en fruit aan de voorbijgangers aan.

Op beelden die TikTok-gebruiker @robynlarz deelde op sociale media, is te zien hoe de robot klanten verraste. "Ik had de enge bananenrobot niet verwacht," schreef ze bij de video. Hoewel de robot bananen in zijn schappen had, toonde zijn scherm het woord "avocado's", wat voor enige verwarring bij de omstanders zorgde.

© www.tiktok.com/@robynlarz

Terwijl hij tussen de klanten door manoeuvreerde, sprak de robot consumenten aan met zinnen als "Hé jij, ja jij, trek in iets vers?" Dit bijzondere apparaat trok zowel in de winkel als online veel aandacht en leidde tot discussies.

Op sociale media waren de reacties gemengd. Een gebruiker vroeg zich af: "Waarom staat er avocado's op?!", terwijl een ander zich afvroeg of het echt was, met die enge muziek. Sommigen maakten grapjes dat ze de robot graag persoonlijk wilden zien.

De inzet van robots voor dagelijkse taken in de retail neemt steeds verder toe. Vergelijkbare innovaties omvatten humanoïde robots die zelfs de was kunnen opvouwen. De bananenverkopende robot is een voorbeeld van de bredere trend naar het testen van automatisering op gebieden zoals de verkoop van groente en fruit, waar technologie mogelijk de traditionele verkoopfuncties kan ondersteunen of zelfs vervangen.

Bron: SupercarBlondie

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer