Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Taco Bell maakt doorstart in Nederland na faillissement

Fastfoodketen Taco Bell maakt opnieuw een doorstart in Nederland. De Nederlandse activiteiten van de keten voor burrito's, taco's en quesadilla's wordt overgenomen door Symbro, een franchiser die in het Verenigd Koninkrijk meer locaties van Taco Bell- en Kentucky Fried Chicken exploiteert. Taco Bell had in Nederland 10 vestigingen. Daarvan gaan er waarschijnlijk 9 door onder de nieuwe eigenaar.

Alleen voor de vestiging in Amersfoort zit een doorstart er mogelijk niet. Er lopen nog wel gesprekken over, maar het lijkt erop dat de hoogte van de huur het lastig maakt om daar een rendabele vestiging te exploiteren. De nieuwe eigenaar wil ook verder met de in aanbouw zijnde Taco Bell in het nieuwe Food Village in Duiven. In totaal kunnen naar verwachting circa 130 van de oorspronkelijke 165 medewerkers in dienst komen bij de nieuwe franchiser.

Bron: NU.nl

Gerelateerde artikelen → Zie meer