Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Anton Filippo presenteert wijnpakketten voor de Kerst

Eerder dit jaar nam Anton Filippo afscheid van LBP en sindsdien heeft hij zich volop op zijn wijnzaken gestort.

© Anton Filippo
Links: Anton met zijn wijnpartners Frank van Tunen
Rechts: ook champagnes zijn belangrijk in het assortiment

© Anton FilippoOp zaterdag 16 augustus organiseert Anton een open middag voor bedrijven en andere belangstellenden om de mogelijkheden (pakketten) voor de Kerst te presenteren. Plaats van handeling OKER te Schipluiden (Rijksstraatweg 23) 13:00 - 16:00 uur

"We hebben speciale wijnpakketten in combinatie met chocolade. Voor elk budget zijn er verschillende pakketten te maken. De presentatie kan in combinatie met een wijnproeverij, die ook afzonderlijk is te boeken", vertelt Anton.

Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden via [email protected]

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer