Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Varend Corso terug op 19, 20 en 21 juni 2026

Varend Corso slaat dit weekend een jaartje over vanwege de NAVO-top, maar in 2026 is het bloemen-, planten- en groentenevenement weer terug. De boten varen dan weer op vrijdag 19, zaterdag 20 en zondag 21 juni 2026.

© Varend Corso Westland / Arnaud Roelofsz

Het thema is 'Een groot Avontuur'. "We slaan dit jaar even over, maar dat geeft ons de kans om extra uit te pakken in 2026. Met het thema 'Een groot Avontuur' gaan we samen met alle deelnemers, schippers, vrijwilligers en toeschouwers bouwen aan een editie vol creativiteit, verwondering en feestelijkheid. Dit wordt er één om nooit te vergeten!" aldus Corsovoorzitter Irma Smits.

Bron: Varend Corso Westland

Publicatiedatum: