Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Bregje Sloot

𝗕𝗿𝗲𝗴𝗷𝗲 π—¦π—Ήπ—Όπ—Όπ˜ π˜€π—Ήπ˜‚π—Άπ˜ π˜€π—½π—Όπ—»π˜€π—Όπ—Ώπ—Όπ˜ƒπ—²π—Ώπ—²π—²π—»π—Έπ—Όπ—Ίπ˜€π˜ π—Ίπ—²π˜ 𝗒𝗼𝗺𝗲𝗻 π—’π—»π—Άπ—Όπ—»π˜€ 𝗕.𝗩.

Met trots kan ik delen dat ik onlangs een sponsorovereenkomst heb gesloten met Oomen Onions, een internationaal handelsbedrijf gespecialiseerd in de handel en verkoop van aardappelen en uien. Deze samenwerking is een belangrijke stap in de richting van mijn ambitie: deelname aan de Olympische Spelen van Los Angeles.

Het voelt bijzonder om gesteund te worden door een bedrijf met zo'n sterke affiniteit met sport. Oomen Onions wordt vertegenwoordigd door Paul Oomen, die zelf geen onbekende is in de sportwereld en als geen ander begrijpt wat er nodig is om de top te bereiken. Deze samenwerking geeft mij niet alleen financiΓ«le steun, maar ook extra motivatie. Ik ben ontzettend dankbaar voor hun vertrouwen en kijk ernaar uit om samen dit traject aan te gaan.

Paul Oomen deelt het enthousiasme: "Wij geloven in Bregje haar potentieel en zijn trots dat wij haar traject richting de Olympische Spelen mogen ondersteunen."

Voor meer informatie:
www.bregjesloot.nl / Bregje Sloot
www.oomenonions.nl / Oomen Onions

Β© Bregje Sloot

Publicatiedatum: