Tholen - Terwijl het Duitse bosuienseizoen van onder plastic al even gaande was, is inmiddels het bospeenseizoen uit de vollegrond van start gegaan bij AGF-Online. "Fijne, lange peen, glashelder groen", constateert Angelique van der Meij. "Vandaag wordt de peen volle bak gebost en vrijdag arriveert de peen in Barendrecht."
© Izak Heijboer | AGF.nl
AGF-Online betrok in 2003 al de eerste bosuien en bospeen uit Duitsland en is nog altijd onverminderd positief over de kwaliteit van de Duitse producten. "Onze producten uit de Pfalz smaken geweldig. Van zaaien tot oogsten, verpakken en het transport, we doen alles in eigen beheer", vertelt Angelique.
© Izak Heijboer | AGF.nl
© AGF-Online
Het bedrijf uit Barendrecht is ook gestart met de koolrabi-oogst in Duitsland. "Ook die kwaliteit is super. Het zijn echte dikke ballen. En alle denkbare vormen van verpakkingen zijn mogelijk, van plastic tot hout, doos of meteen in de container. De koolrabi is ook los per kilo beschikbaar, alleen hebben we die niet op voorraad, dus moeten die een dagje van tevoren besteld worden."
Voor meer informatie:
AGF-online.nl
WhatsApp: +31 (0)6 59 88 65 16
prijslijsten@agf-online.nl
www.agf-online.nl