Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
"Hagel en vorstschade vorig jaar was de nekslag"

Faillissement KG Fruit

Tholen - Op 30 april 2025 is K.G. Fruit B.V. te Kapelle (Zeeland) door de rechtbank in Zeeland-West-Brabant failliet verklaard. Als curator is aangesteld mr S. Yurtkap. Het bedrijf teelde hardfruit en gold als pionier in de teelt van kiwibessen. In 2017 werd het bedrijf getroffen door een enorme brand.

"We waren nog volop bezig met de afhandeling van de schade van de brand. Toen is vorig jaar onze oogst voor een groot deel verhageld en bevroren en dat is de nekslag geweest", aldus Domus de Jonge in een toelichting. Hij benadrukt dat KG Specialty niet onder het faillissement valt en dat die activiteiten onverminderd doorgaan.