U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

McCain verkoopt CelaVita aan Nimbus

Op vrijdag 1 maart heeft investeringsmaatschappij Nimbus een koopovereenkomst gesloten met de McCain Group om de activiteiten van het bedrijfsonderdeel CelaVita over te nemen. De transactie moet nog worden goedgekeurd door de ondernemingsraad en de Autoriteit Consument en Markt. De afronding van de transactie wordt medio 2024 verwacht.

CelaVita is sinds 2012 een volledige dochteronderneming van McCain. De onderneming levert gekoelde aardappelproducten en beschikt over een productielocatie in Wezep. Het gekoelde marktsegment heeft een minder prominente positie binnen McCain en het Canadese concern heeft daarom geconcludeerd dat CelaVita beter kan groeien via een andere eigenaar.

De overname heeft geen directe gevolgen voor telers. McCain aardappelen zal blijven inkopen en leveren aan Nimbus voor de oogst in 2024. Nimbus is een particuliere investeringsmaatschappij die al bijna 25 jaar actief is in Europa. De investeerder ziet kansen voor CelaVita als sterk merk in een stabiele en interessante markt.

Bron: Nimbus

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer